BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

UFC Fight Night: Sandhagen vs. Dillashaw

Średnio zapowiadająca się gala, zarówno pod względem sportowym, jak i bukmacherskim. Jedyne co mocno zachęca, to godziny przystępne dla Europejczyków (karta wstępna od 22:00, karta główna od 1:00). Ode mnie oficjalnie 1 propozycja, ale na koniec podam kilka ciekawych zakładów, które można rozważyć.

SINGIEL ⭐

Sijara Eubanks vs. Elise Reed
Eubanks wygra przed czasem @ 2.62 

Pojedynek z karty wstępnej. Rzadko kiedy decyduję się typować w walkach kobiet rozstrzygnięcie przed czasem, jednak w tym przypadku zaryzykuję taką opcję. W tej walce widzę dużą dysproporcję w szansach na korzyść Eubanks, która dotychczas rywalizowała w kategorii koguciej. Tym razem powalczy w wadze muszej, a dostaje rywalkę, która walczyła w kategorii atomowej, a ostatnio słomkowej. W teorii wygląda to tak, że obie panie różnią 2 kategorie wagowe. Bukmacherzy także wyczuwają w tej walce koniec przed czasem, bo rzadko kiedy w UFC w walkach kobiet można spotykać kursy na takie zdarzenie w okolicach @ 2.00 (przy czym tendencja jest także spadkowa).

Dodatkowo Reed zadebiutuje w UFC, nie będąc po pełnym obozie przygotowawczym – wchodzi na zastępstwo.

WYNIK: Eubanks przez techniczny nokaut w 1. rundzie


Z innych ciekawych propozycji można rozważyć Imavov (kurs 2.35) oraz jeśli ktoś lub wysokie kursy, to zwycięstwo Dillashaw przez decyzje (kurs 7.00) .


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o typach na e-mail, to koniecznie zapisz się do NEWSLETTER (klik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *