BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

Szymon Karolczyk typuje Armia Fight Night Special Edition

Brak opisu.

Szymon Karolczyk wytypował dla Nas piątkową galę Armia Fight Night Special Edition. Swoje typy starał się uzasadnić krótkim komentarze oraz stawkował je od 1 do 5 gwiazdek, w zależności od przekonania. Proponowane kursy pochodzą od bukmachera TOTALBET. Szymon zachęca też do założenia konta w TOTALBET z jego unikatowym kodem. Szczegóły na powyższym zdjęciu.


Kamil Szymuszowski vs. Jacek Bednorz
Szymuszowski wygra @ 1.18 ⭐⭐⭐⭐⭐

Szymuszowski jest bardziej doświadczony. Miał za sobą walki w KSW z dobrymi rywalami, wiec jak dla mnie jest wyraźnym faworytem.

Jan Ciepłowski vs. Kamil Korzeniowski
Ciepłowski wygra @ 1.45 ⭐⭐⭐⭐⭐

Z Ciepłowskim miałem okazje zawalczyć na gali Slugfest. To naprawdę dobry zawodnik i jest tytanem pracy. Mimo bardziej doświadczonego rywala, myślę, że Janek poradzi sobie w tej walce.

Patryk Dubiela vs. Michał Krystman
Dubiela wygra @ 2.55 ⭐⭐⭐⭐

Dubiela jest bardziej doświadczony w walkach zawodowych. Obie poprzednie walki skończone przed czasem. Jego rywalem będzie debiutant, trenujący w WCA Fight Team Warszawa. Mimo debiutu powinien postawić mocne warunki. Myślę, że tym razem w walce Dubiela także nie zobaczymy werdyktu sędziów.

Karol Skrzypek vs. Adrian Kurek
Kurek @ 3.10 ⭐⭐⭐⭐

W tym przypadku ciężko uzasadnić mi swój wybór, po prostu takie przeczucie.

Sebastian Decowski vs. Dominik Dymiński
Decowski @ 1.45 ⭐⭐⭐⭐⭐

Decowski jest świetnym zawodnikiem. Jestem przekonany, że w tej walce, to jego ręka powędruje do góry.

Aleksandra Drzazga vs. Magdalena Żuchowska
Żuchowska wygra @ 1.70 ⭐⭐⭐⭐

Na ostatniej gali AFN Żuchowska wygrała swój pojedynek po serii kilku porażek. Liczę na to, że podtrzyma formę i dopisze kolejną wygraną do rekordu. Jest zdecydowanie bardziej doświadczona od swojej rywalki.

Klaudia Syguła vs. Sylwia Maksym 
Syguła wygra @ 1.22 ⭐⭐⭐⭐⭐

Syguła trenuje u nas w klubie i jest według mnie wszechstronniejsza od swojej oponentki, która wywodzi się z boksu. Myślę, że Syguła wykorzysta swoją „grę parterową” w tym pojedynku i odniesie zwycięstwo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *