BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

KSW 62

Spora porcja typów na dzisiejsze KSW. Konkretnie 5 propozycji singlowych i 1 kupon akumulacyjny. Zapraszam do lektury. 

#1 | SINGIEL ⭐

David Martinik vs. Lemmy Krušič
Krušič wygra @ 2.28

Ciekawa walka na otwarcie karty. Widzę tutaj dość wyrównane starcie, aczkolwiek doświadczenie Słoweńca powinno wziąć górę i to on jest w moich oczach minimalnym faworytem.


#2 | SINGIEL ⭐⭐

Paweł Polityło vs. Bruno Santos
Walka zakończy się decyzją @ 1.85

Wydaje się, że Polityło jest minimalnym faworytem tej walki, jednak Santos pozytywnie zaskoczył w walce z Raciciem i na pewno nie należy go skreślać. Styl Polaka nie jest efektowny, przez co jego walki prawie zawsze kończą się decyzjami. Myślę, że tym razem powinno być podobnie.


#3 | SINGIEL ⭐

Artur Sowiński vs. Sebastian Rajewski
Rajewski wygra @ 2.88

Spróbuje pograć w tym przypadku w stronę underdoga. Sowiński ostatnimi czasy coraz częściej jest widziany w różnego rodzaju „dziennikarstwie MMA”, do tego dochodzi ślub i nadchodzące dziecko. Nie wiem, czy jest w nim jeszcze ta stuprocentowa mobilizacja do przygotowań. Z drugiej strony Rajewski, który buduje swoją pozycję KSW. Jest głodny sukcesu, a zwycięstwo z „Kornikiem” mocno podreperowałoby jego rankingi w KSW.


#4 | SINGIEL ⭐⭐

Tomasz Sarara vs. Filip Bradaric
Poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.75

Waga ciężka i ten poziom zawodników prawie zawsze zwiastuje szybkimi walkami. W tym pojedynku powinno się dziać od początku, a walka może wyglądać niczym uliczna bójka. Bradaric wchodzi w zastępstwo, znany jest głównie z tego, że jego walki kończą się zazwyczaj w 1. rundach. Sarara to nowa postać kreowana przez KSW. Były zawodnik K1 zadebiutuje w formule MMA. Biorąc pod uwagę okoliczności, ciężko wyobrazić mi sobie inny scenariusz niż  zakończenie tej walki najdalej na początku 2. rundy.


#5 | SINGIEL ⭐

Andrzej Grzebyk vs. Marius Žaromskis
Poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.85

Litwin był kiedyś całkiem solidnym zawodnikiem. Obecnie ma 40 lat i jest u schyłku swojej kariery. W ich pierwszy starciu Grzebyk doznał kontuzji i dzięki temu Zaromskis wygrał tamtą walkę. Rewanż był nieunikniony. To co powinno wydarzyć się w tamtym starciu prawdopodobnie wydarzy się teraz. Widzę tutaj szybkie zwycięstwo Polaka.


#6 | AKO @ 1.76 ⭐⭐⭐

Szymon Kołecki vs. Akop Szostak
Poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.35

Nie wiem, czy był większy „missmatch” w historii KSW. Zwycięzca tej walki może być tylko jeden. Kołecki to sportowiec z krwi i kości, także nie sądzę, aby zlekceważył rywala i doprowadził do jakieś dłuższej walki. Raczej będzie to szybka robota.

Marcin Krakowiak vs. Borys Borkowski
Krakowiak wygra @ 1.30

Borkowski wskakuje na zastępstwo. Kolejną sprawą jest fakt, że będzie to jego debiut nie tylko w KSW, ale ogólnie w większej organizacji. Byłaby to na pewno sensacja, jeśli Krakowiak nie wygrałby tej walki. Kurs nie zachwyca, ale jest jeszcze akceptowalny do zagrania.


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o typach na e-mail, to koniecznie zapisz się do NEWSLETTER (klik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *