BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

UFC Vegas 28/KSW 61 vol. 3

Na dzisiejsze UFC przygotowałem 2 propozycje. Pierwsza z nich to kupon złożony z 2 zdarzeń, natomiast druga to singiel z wysokim kursem. Dodatkowo dokładam jeszcze ciekawą propozycję na KSW 61, o której przeczytacie na końcu tego wpisu.

#1 | AKO @ 2.07  ⭐⭐

Walt Harris vs. Marcin Tybura
Tybura wygra @ 1.57

Tybura zbudował serię 4 zwycięstw. Wydaje się być w najlepszym okresie swojej kariery. Z walki na walkę staje się lepszym zawodnikiem. Walt Harris to kolejny rywal w jego zasięgu. Właściwie to uważam, że Amerykanin może mu zaszkodzić tylko w 1. rundzie. Na pewno celem będzie przetrzymanie początku, aby z upływającym czasem przejąć kontrolę nad walką. Harris przegrał 2 ostatnie walki, co prawda rywale byli wymagający, ale do takich też należy Polak. Myślę, że Tybura powinien dołożyć kolejne zwycięstwo do swojego rekordu i zrobić kolejny kroczek do wymarzonego celu, jakim jest walka mistrzowska.

Alan Patrick vs. Mason Jones
Jones wygra @ 1.32

Jones to zawodnik z wielkim potencjałem. Przegrał w swoim debiucie w UFC, ale wciąż uważam, że może wiele zdziałać w tej organizacji. Przypomnę, że Jones to podwójny mistrz Cage Warriors. Przychodząc do UFC miał 0 w rekordzie, które zabrał Mike Davis. Walka z nim była bardzo emocjonująca i wyrównana. Popularny „The Dragon” dostaje dziś rywala, którego powinien spokojnie pokonać. Alan Patrick to typowy średniak, który przegrał 2 ostatnie pojedynki. Najlepsze lata kariery ma już za sobą, ostatnio także niewiele walczy. Nie sądzę, aby postawił się młodemu, gniewnemu Walijczykowi.


#2 | SINGIEL @ 3.30 ⭐

Montana De La Rosa vs. Ariane Lipski
Lipski wygra @ 3.30

Nie widzę w tym starciu wyraźnej faworytki, dlatego obok takiego kursu nie przejdę obojętnie. Obie są w podobnym wieku i w podobnych okresach swojej kariery. Nawet jeśli spojrzeć na typowanie w serwisie Tapology, to na ten moment przy około 2500 głosów mamy przewagę Lipski 56-44%. Być może bukmacherzy wiedzą coś więcej, ale ja jednak spróbuję za podstawową stawkę na Ariane.


#3 | 2x SINGIEL @ 3.95 + 7.50 ⭐

Tomasz Romanowski vs. Patrik Kincl
Kincl wygra przez decyzje @ 3.95
Romanowski wygra przez decyzje @ 7.50

Można pograć tą walkę po prostu w taki sposób, że skończy się decyzją. Ja jednak zdecydowałem się rozdzielić stawkę i pograć pojedynczo na każdego z nich, z tego względu, że kurs na „Romanowski wygra przez decyzje” jest bardzo atrakcyjny. Według mnie może to być jedna z lepszych walk KSW 61. Romanowski to bardzo twardy gościu, który jeśli przegrywa to zazwyczaj na punkty. Zresztą także o jego zwycięstwach, najczęściej decydują sędziowie. Co prawda Kincl często wygrywał przez KO/TKO, ale pokonywanie rywala byli dużo mniej wymagający od Polaka. Natomiast jeśli Czech przegrywał, to także najczęściej przez decyzję. Osobiście po cichu liczę na zwycięstwo na punkty przez Romanowskiego, jednak zabezpieczam się także drugą opcją.


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o typach na e-mail, to koniecznie zapisz się do NEWSLETTER (klik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *