BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

UFC 263

UFC 263 obfituje w wiele ciekawych pojedynków. Pomimo tego decyduje się tylko na 1 kupon, ponieważ nie mam większego przekonania, co do większości walk.

AKO @ 2.10 ⭐⭐

Israel Adesanya vs. Marvin Vettori II
Adesanya wygra @ 1.40

Adesanya po porażce z Janem Błachowiczem wraca do swojej kategorii, w której nie miał sobie równych. Z Vettorim miał już okazje walczyć w 2018 roku, kiedy to wygrał niejednogłośną decyzją.  Mam wrażenie, że Nigeryjczyk od tamtej walki zrobił dożo większy progres od Włocha. Nabrał więcej masy mięśniowej, przez co jest silniejszym zawodnikiem i co najważniejsze jeszcze trudniej go przewrócić. Jedyną drogą do zwycięstwa dla Vettoriego są obalenia i kontrola na ziemi. O ile Błachowicz był w stanie dotrzymać kroku Nigeryjczykowi w stójce i w późniejszej fazie pojedynku obalać, to jednak w przypadku Włocha nie widzę takiej możliwości. W ostatniej walce z Hollandem Vettori wyglądał fatalnie w stójce, także nie sądzę, aby w tak krótkim okresie co zmieniło się na jego korzyść. Być może 1 lub nawet 2 rundy uda mu się przeleżeć Israela, jednak dłuższymi momentami to Nigeryjczyk powinien dominować.

Deiveson Figueiredo vs. Brandon Moreno II
Figueiredo wygra @ 1.50

Kolejny rewanż, jednak w tym przypadku „świeża sprawa”. Ich poprzedni pojedynek zakończył się remisem, dlatego UFC postanowiło dać Moreno jeszcze jedną szansę na odebranie pasa Figueiredo. Na wstępie podkreślę, że gdyby nie odjęty punkt Brazylijczyka, to on wygrałby to walkę. Do tego dzień przed walką zmagał się z dość poważnymi problemami zdrowotnymi, które prawdopodobnie mocno wpłynęły na jego dyspozycję. Myślę, że jeżeli tym razem wszystko odbędzie się bez komplikacji, to Figueiredo wygra spokojnie tą walkę, bo przynajmniej w moich oczach jest dużo kompletniejszym i przede wszystkim lepszym zawodnikiem.


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o typach na e-mail, to koniecznie zapisz się do NEWSLETTER (klik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *