BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

KSW 61 – zestaw typów vol. 2

Na drugą część typowania KSW 61 przygotowałem podobny zestaw, jak w pierwszej części, którą możecie znaleźć TUTAJ (klik). Będą 2 propozycję, pierwsza z nich „3-gwiazdkowa” złożona z dwóch zdarzeń. Natomiast druga to zakład pojedynczy, grany za podstawową stawkę, czyli 1-gwiazdka.  

#1 | AKO @ 1.88 ⭐⭐⭐

Przemysław Mysiala vs. Ivan Erslan
Erslan wygra przed czasem @ 1.50

Nie widzę większych szans Mysiali w tym pojedynku. Erslan jest dużo młodszy, mniej rozbity i przede wszystkim prawdopodobnie najlepsze lata kariery ma przed sobą . Jego nieskalany rekord zabrał mu Tomasz Narkun, z którym przegrał przez poddanie w 2. rundzie. Trzeba jednak przyznać, że w 1. rundzie miał swoje momenty we wspomnianej walce. Myślę, że Chorwat może mieć jeszcze swoje „5 minut” w organizacji KSW. Póki co dostał średniej klasy rywala, z którym powinien sobie spokojnie poradzić. Decyzja w tej walce jest wątpliwa, także stawiam dość pewnie na zwycięstwo Erslana przed czasem.

Salahdine Parnasse vs. Filip Pejić
Parnasse wygra @ 1.25

Umówmy się, że ostatnia porażka Francuza była w dużej mierze dziełem przypadku. Wciąż uważam go za jednego z najlepszych zawodników KSW, bez podziału na kategorie. Pejić może liczyć w tej walce na jakiegoś „lucky puncha”, ale po za tym nie ma za bardzo argumentów po swojej stronie. Ciężko mi określić w jaki sposób wygra Parnasse, ale co do jego zwycięstwa jestem mocno przekonany. Myślę nawet, że po ostatniej porażce, możemy zobaczyć jeszcze lepszą wersje tego zawodnika.


#2 | SINGIEL @ 3.30 ⭐

Michał Kita vs. Darko Stošić
Kita wygra @ 3.30

Kita jest po pełnym obozie przygotowawczym, natomiast Stośić wchodzi w zastępstwo. Ciężko przewidzieć w jakiej formie będzie Serb, dlatego uważam, że kursy nie odzwierciedlają szans obu zawodników. Kita uważany jest za „małego ciężkiego”, ponieważ z reguły to jego rywala mają przewagę warunków fizycznych. W tej walce nie będzie takich dysproporcji, ponieważ Stośić to zawodnik, który balansuje pomiędzy kategorią półciężką a ciężką. Biorąc pod uwagę okoliczności, nie widzę wyraźnego faworyta w tym starciu, dlatego musze postawić na Polaka po takim kursie.


 

Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o typach na e-mail, to koniecznie zapisz się do NEWSLETTER (klik)

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *