BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

KSW 61 – zestaw typów vol. 1

Szykuje sporo typów na sobotnie KSW 61. Swoje propozycję podzielę na dwie części, pierwsze z nich będą dziś w tym wpisie. Natomiast następne prawdopodobnie jutro wieczorem, po oficjalnym ważeniu. Jeżeli chodzi o typy na UFC, to można spodziewać się ich dopiero w sobotę.

Mariusz Pudzianowski vs. Łukasz Jurkowski
poniżej 1.5 rundy (7.5 minuty) @ 1.85 ⭐⭐⭐

Dość długo byłem przekonany, że w tym pojedynku spróbuję delikatnie pograć w stronę Jurkowskiego. Przede wszystkim z tego względu, że nie widzę w tym pojedynku wyraźnego faworyta. Obaj są mocno narażeni na kontuzje. Pudzianowski przy swojej masie i ilości przyjętych odżywek jest już na skraju wytrzymałości sportowca zawodowego. Jurkowski wraca po dłuższej przerwie, przygotowywał się około 2 miesięcy. Sam wspominał, że najważniejsze dla nich jest to, aby walka w ogóle się odbyła.

Co do typu to zdanie zmieniłem, kiedy zobaczyłem atrakcyjny kurs na „under rundowo-czasowy”. Jest bardzo prawdopodobne, że walka skończy się w pierwszej rundzie. Nawet jeśli panowie wyjdą do drugiej odsłony, będą „oddychać rękawami”. Ten, który zachowa więcej sił, powinien rozstrzygnąć to najdalej w pierwszej połowie 2. rundy.


Karolina Owczarz vs. Monika Kučinič
Owczarz wygra przez poddanie @ 4.24 ⭐

Sprawa w tym pojedynku wygląda prosto. Kućinić to przede wszystkim kickboxerka, która w MMA stoczyła tylko jeden pojedynek (w styczniu 2020, z inną debiutantką). Owczarz musi dążyć do parteru, bo tam będzie jej najłatwiej skończyć pojedynek. Nie dość, że prawdopodobnie Słowenka będzie tam bezradna, to jeszcze Karolina potrafi kończyć walki przez poddania. W końcu 2 z 3 jej zwycięstw zakończyły się w ten sposób.


Jeżeli chcesz otrzymywać powiadomienia o typach na e-mail, to koniecznie zapisz się do NEWSLETTER (KLIK)

One thought on “KSW 61 – zestaw typów vol. 1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *