BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

FEN 34 – zestaw typów

W ten weekend odpoczywamy od UFC, które wyjątkowo nie robi gali w ten weekend. Całą uwagę skupiam na FEN 34, które przysparza wiele kontrowersji, głównie ze względu dużej ilości walk freak’owych podczas tego eventu. Przygotowałem jeden główny kupon, który mocno stawkuję na 4 gwiazdki. Dodatkowo dwie singlowe propozycje z wysokimi kursami.

#1

AKO @ 1.92 ⭐⭐⭐⭐

Łukasz Charzewski vs. Damien Lapilus
Charzewski wygra @ 1.48

Charzewski to klasa sama w sobie – rekord 10-1. Ostatnio pokonywał Masura Abdurzakova i Kacpra Formelę. Lapilus jest kolejnym ciekawym nazwiskiem, które powinien dopisać sobie do rekordu. Francuz choć występował w wielu mocnych organizacjach, to często przegrywał. Jego bilans to 17-13-2. W ostatnich latach zdarzało mu się częściej przegrywać, niż wygrywać. Charzewski ze swoim niewygodnym stylem walki powinien umęczać Lapilusa i  konsekwentnie realizować „game plan”. Jeżeli Francuz nie trafi jakimś „lucky punchem”, to ciężko będzie mu odnieść korzystny rezultat.

Ekaterina Shakalova vs. Jamila Sandora
Shakalova wygra @ 1.18

Kurs nie zachwyca, ale widziałem nawet u niektórych bukmacherów 1.03 na Ukrainkę! Co tu dużo mówić, Shakalova to jest mega zawodniczka i jej miejsce jest w UFC. W Polsce, czy nawet w Europie ciężko jej w tym momencie szukać rywalki. Dodatkowo z walki na walkę wygląda coraz lepiej. Sandora miała problemy ze zrobieniem wagi, nie dotarła nawet na oficjalne ważenie, ze względu złego samopoczucia. Nie wiem, czy Ukrainka wygra to przed czasem, ale nawet jeśli będzie decyzja to podejrzewam, że wszystkie rundy pójdą w jej stronę.

Aniela Bogusz vs. Adrianna Śledź
Bogusz wygra @ 1.10

Z reguły nie ruszam takich kursów, ale tutaj wydaje się, że tylko jakiś kataklizm mógłby zagrozić temu typowi. Bogusz pokonała Martę Linkiewicz w ramach Fame MMA 4, zdobywając pas tej organizacji. Obecnie mocno stawia na stójkę, ponieważ jej zapasy i parter są na wystarczającym poziomie. W końcu 7 lat trenowała zapasy, zdobyła m.in. wicemistrzostwo w pucharze Polski w zapasach. Adrianna Śledź trenuje MMA od bodajże tygodnia, więc jakim cudem ona ma tutaj mieć jakiekolwiek szanse?


#2

Szymon Dusza vs. Cezary Oleksiejczuk
Walka potrwa pełny dystans @ 2.75  ⭐⭐

Szczerze powiedziawszy to byłem zaszokowany, gdy zobaczyłem taki kurs na tą walkę. Decyzja sędziowska w tym pojedynku jest dla mnie bardzo prawdopodobnym scenariuszem. Zapowiada się świetna walka, na która czekam najbardziej z całej karty. Zapewne bukmacherzy sugerują się tym, że obaj zazwyczaj, kiedy wygrywali, to robili to przed czasem. Choć jeśli spojrzymy z drugiej strony o Dusza przegrywał w karierze 5-krotnie, z czego 4 razy przed decyzję. Natomiast Oleksiejczuk 2-krotnie musiał uznać wyższość rywala i jedna z tych porażek także była przez decyzję. Osobiście bliżej mi do zwycięstwa Czarka, a że Szymon jest trudny do skończenia, to wydaje mi się, że powinno to rozegrać się na kartach sędziowskich. Kurs wart ryzyka, niekoniecznie nawet za minimalną stawkę, więc 2-gwiazdki.


#3

Paweł Trybała vs. Łukasz Borowski
Borowski wygra @ 3.20 ⭐

Rewanżowe starcie, które zostało wybrane na pojedynek wieczoru. Każdy kto oglądał pierwszy pojedynek dochodzi do wniosku, że gdyby nie przerwanie pojedynku przez lekarza, to Borowski by to wygrał. Z minuty na minutę jego przewaga rosła. Pierwsza walka była limicie wagi ciężkiej, tym razem będą walczyć w półciężkiej. Trybała uznaje to za ważny argument po swojej stronie. Nie do końca się zgodzę, bo jednak Borowski zrobił bez problemu wagę. Solidnie trenował, więc być może utrata tych dodatkowych kilogramów dobrze mu zrobi. Tym bardziej, że on był „małym ciężkim”. Według mnie ta walka nie ma zdecydowanego faworyta, więc ten kurs jest mocno przesadzony.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *