BetWinMMA.com

Zarabiaj na sportach walki!

Babilon MMA 22/UFC Vegas 27 – propozycje bukmacherskie

Przed nami dwie ciekawe gale. Na początek Babilon MMA 22 w Warszawie, następnie UFC Vegas 27. Tym razem przygotowałem dwa kupony, w których dominują starcia z polskiej organizacji, natomiast znalazła się też propozycja z UFC.

#1

AKO @ 1.89 ⭐⭐

Adrian Błeszyński vs. Piotr Wawrzyniak
Błeszyński wygra @ 1.40

Błeszyński stoczył ostatnio dwa 5-rundowe pojedynki z Pawłem Pawlakiem. Jeden z tych pojedynków wypunktowano jako remis, drugi zaś wygraną Pawlaka. Sporo mówi się o ich kolejnym pojedynku, czyli tzw. trylogii. Na pewno warunkiem, który musi zostać spełniony jest zwycięstwo Błeszyńskiego w dzisiejszym pojedynku.

Rywal choć doświadczony, to jednak półkę niżej od Pawlaka. Przynajmniej w tym momencie kariery. Wawrzyniak ostatnią walkę stoczył w 2019 roku, a ostatnie zwycięstwo odniósł w 2016 roku. Ciężko wyobrazić sobie, aby zatrzymał popularnego „Aresa”.

Karol Kutyła vs. Adam Fidkowski
Kutyła wygra @ 1.35

Kutyła to kolejna postać budowana na przez organizację Babilon MMA. Jest to zawodnik walczący widowiskowo i do tego skutecznie. Jego rekord zawodowy to 4-1, jedyna porażka z Patrykiem Kaczmarczykiem. Dla organizacji stoczył już dwa pojedynki i oba wygrał. Myślę, że jeżeli dziś dołoży kolejne zwycięstwo, to czeka go przynajmniej jakiś eliminator lub nawet walka o pas.

Jego rywal zadebiutuje w organizacji. Dotychczas walczył w ramach gali „Opolscy Wojownicy”. Tam walczy się zupełnie innych warunkach, jest ring. Zmiana warunków i mocny rywal. Nie sądzę, aby sprawił niespodziankę.


#2

AKO @ 2.01 ⭐⭐

Adam Łaguna vs. Mateusz Janur
Łaguna wygra @ 1.32

Spora różnica warunków fizycznych na korzyść Łaguna. Jeżeli dodamy do tego, że jest świetnym zapaśnikiem i potrafi kończyć w parterze, to scenariusz na tą walkę wydaje się być prosty. Janur wywodzi się z kickboxingu, także jedyną jego szansą będzie stójka, choć przy takiej dysproporcji w warunkach, ciężko będzie utrzymać walkę na nogach.

Doświadczenie i obycie także po stronie Łaguna, który ma już za sobą walkę w Babilonie, natomiast Janur będzie debiutował.

Felicia Spencer vs. Norma Dumont
Spencer wygra @ 1.52

Spencer jest po solidnym laniu ze strony mistrzyni Amandy Nunes. Właściwie tylko to, zatrzymuje mnie przed zwiększeniem stawki tego kuponu. Choć była to bolesna porażka, to jako jedna z niewielu była w stanie przewalczyć 5 rund z Nunes. Tym razem dostaje dużo łatwiejsze wyzwanie i powinna sobie poradzić. Zapewne z Dumont będzie mogła skorzystać ze swojego BJJ i być może skończyć walkę przez poddanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *